سوزوکی 

ما در جایگاه معلم از امکانات نامحدود آموزش در خردسالی به خوبی آگاهیم و همچنین می‌دانیم که کودکان قابلیت یادگیری فراوانی دارند، اما آنچه شینیچی سوزوکی به پشتوانه‌ی یک عمر کار و تجربه به ما اثبات می‌کند ، عظمت چیزهایی است که هر دانش اموز می‌تواند در طی سال‌ها بیاموزد و به دست آورد. او طی هفتاد و پنج سال تدریس به صدها نفر درس داده و به هریک از آن ها کمک کرده که به حداکثر توان‌شان دست یابند. برنامه‌ی توان‌پروری او فراتر از یک برنامه آموزش موسیقی است. این برنامه شامل فلسفه‌ای است که  در آن فرد را آموزش می‌دهد و او را از درون راضی می‌کند. همچنین به ذهن نظم و ترتیب می‌دهد و به گوش و چشم و انگشتان و همه‌ی اعضای بدن آموزش می‌دهد و علاوه بر این،  در مورد زندگی و همه‌ی زیبایی‌هایش دیدگاه مثبت و امیدوارکننده‌ای ارایه می‌دهد.
هدف سوزوکی از این برنامه این نبوده که لشکری از ویولنیست‌ها را تربیت کند بلکه هدفش تربیت شهروندی خوب و انسانی شریف بوده است. هیچ‌کس نمی‌تواند صرفا با مطالعه‌ی ده کتاب ویولن سوزوکی معلم مدرسه او شود فقط افراد سختکوش و منضبط و دارای فکری باز و قلبی رئوف می‌توانند درک درستی از فلسفه‌ی سوزوکی داشته باشند.
موسسه‌ی هنری نماد مفتخر است با برگزاری دوره‌های آموزش مدرس و کلاس‌های گروهی کودکان توسط دکتر ستاره بهشتی ضمن آشنا ساختن معلمان و هنرجویان با متد سوزوکی، نسلی از معلمان توانمند در آموزش ویولن به جامعه ی هنری کشور معرفی نماید. و فراتر از یک برنامه‌ی آموزشی موسیقی به توان‌پروری نوازندگان کوچک این سرزمین بپردازد.
آکومپانیمان

گالری تصاویر